CZ | EN | DE
© Archeopark Pavlov, 2021 design by Ondrej Hauser developed by Via Aurea
ROP jihovýchod

Služby

Pro cyklisty
Pokud k nám zamíříte na kole, můžete využít stojanů, které jsou u archeoparku umístěny v rámci venkovního posezení. Vchod archeoparku neslouží k opíraní kol. Zámky na kola neposkytujeme.
Parkoviště
Archeopark disponuje vlastní parkovací plochou. V hlavní sezóně však nemůžeme garantovat dostatečný počet míst, a to především pro autobusy.
 

Občerstvení - KarBar street fit food

KarBar je mobilní fresh bar plný sladkých i slaných chutí z různých koutů světa. Během hlavní sezóny sídlí v naší oáze klidu u Archeoparku Pavlov. Ke stánku náleží i venkovní posezení.

Odkaz na facebook KarBar street fit food.

 

„Dvě milovnice jídla a cestování se sešly roku 2012 na Erasmu v Seville. Ač studovaly stejný obor na stejné fakultě na FTK v Olomouci, tak se jejich dobrodružství spojila až ve Španělsku. Dnes jsou super kámošky KARča a BARča zase doma a mají pro vás kupu nápadů se zdravým mlsáním!!! V březnu 2017 si splnily sen a od kouzelníka Pokustona dovezly starý skrz na skrz prohnilý přívěs. Vařečky vyměnily za vrtačku, přímočarku, brusku či frézku a po dvou měsících práce svému foodtrucku nahodily nový kabátek. Se "Šmoulou" se toulají po různých festivalech, marketech, sportovních eventech či soukromých akcích aktuálně ve své domovině. Celou letní sezónu je však můžete navštívit na Pálavě oáze klidu, hned vedle Archeoparku Pavlov s krásným výhledem na Mušov!“

 

Nápojový a svačinový automat

Po celou sezónu mají návštěvníci možnost zakoupit v archeoparku různé nápoje a drobné slané i sladké občerstvení.